Elvana Gjata shfaqet pas shumë kohësh, ja se si duket ajo sorted by
relevance

Admin26.08.2021

Elvana Gjata shfaqet pas shumë kohësh, ja se si duket ajo

4101
Admin05.08.2021

Elvana Gjata shfaqet pas shumë kohësh/ Ja me se po merret

1900
Admin17.08.2021

Ja si duket Elvana me veshje kombëtare (Foto) - VIP

Admin31.08.2021

Arbana shfaqet me pak grim, ja si duket fytyra e saj (Foto

Admin21.09.2021

Elvana Gjata ndryshon look, ja si duket këngëtarja me

3505
Admin30.08.2021

Nuk dihej ku ishte për shumë kohë, Elvana Gjata shfaqet më

57010
Admin04.09.2021

Elvana Gjata poston foton ku duket YLL, Blerim Destani

3505
Admin29.09.2021

FOTO/ I rrëmbeu fitoren Elvanës, çpo ndodh tani me

3002
Admin10.10.2021

Elvana Gjata shfaqet pas shumë kohësh, ja se si duket ajo

4500
Admin30.09.2021

Shkëlzen Berisha poston foto me dy fëmijët e tij, ky

1509
Admin01.09.2021

Armela e Big Brother publikon foton e rrallë, ja si duket ajo

6802
Admin16.07.2021

E mbani mend Zhaden në filmin Kloni - Ja si duket ajo

6506
Admin26.09.2021

FOTO/ Poni zbulon si dukej në adoleshencë: Ishte - Syri

3803
Admin05.08.2021

Bukra ka ditëlindjen, ja sa vjeç mbush - ArkivaNews

7706
Admin16.08.2021

Showbiz Archives - Magazina Shqiptare

7007
Admin16.07.2021

Skivi dhe Samanta kapen mat sërish bashkë(Foto) - Lajmet

7604